Ответить на вопросы - 1. Do you know any other cartoon characters from america. 2. do you know what they like doing. 3. who is your favourite cartoon characte

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Yes, I know. 2. Yes, i know 3. My favorite cartoon character is Superman
Гость
1. Yes, I do. 2. Yes, I do. 3. My favorite cartoon character is Mickey Mouse.