Ответьте на вопросы: 1)Тенізге неше өзін құяды? 2) Тенізде балықтын қандай түріп мек

Ответьте на вопросы: 1)Тенізге неше өзін құяды? 2) Тенізде балықтын қандай түріп мекендейді? 3) Қандай сүтқоректі тек кана Қаспийде тіршілік ететін? ПОМОГИТЕ СРОЧНО ПРОШУ!!!!)))) ДАЮ 14 БАЛОВ !!!!!!))))) ВСЕГО 3 ВОПРОСА ПОМОГИТЕ!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1тенизге ар тули озендер куиады бирде 4-5 келесиде 10-11 болады 2тенизде балыктар оте коп кеи биреулеринин аты жок