Ответьте на вопросы. Do you like burgers?............................................................................ Does Laura like vegetables?.................................................................. Do they like Co...

Ответьте на вопросы. Do you like burgers?............................................................................ Does Laura like vegetables?.................................................................. Do they like Coke?............................................................................... Does Theo like meat?.............................................................................. Do you like pizza?.................................................................................
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Yes I do No, she doesn't Yes they do Yes, he does Yes, I do