Ответьте на вопросы:Сен кандай спорт турiн унатасын? Ол спорт турi неге унайды? Mектепте сол спорт турi бойынша уйiрmе бар ma? Жарыстарга катыстын ба? Кандай жетiстiктерiн бар?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1ый говорит что ты Какой ты любишь спорт? 2ой говорит почему тебе нравится этот спорт? 3и говорит в школе есть такие занятия? 4ый говорит участвовал ли ты на соревнования? 1)Вольная борьба 2)себебi,ол жакта мен кушимди,жылдамдыгымды кобейтемин 3)окинишке орай,жок 4)я,жиы катысып турамын