Our district physician examines his patients carefully составить 5 вапрос

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Our district physician examines his patients carefully , does he? 2 How does Our district physician examines his patients ? 3 Who examines his patients carefully  ? 4 Does Our district physician examines his patients carefully or carelessly ? 5 whose physician examines his patients carefully  ?