Ой у полі три криниченьки – Не налитися водиченьки, Не напитися, не умитися, Тільки стати зажуритися. Невідомо, не раховано, Скільки люду там поховано, Невідомо, не полічено, Скільки вбито й покалічено. Ой у полі три криниченьк...

Ой у полі три криниченьки – Не налитися водиченьки, Не напитися, не умитися, Тільки стати зажуритися. Невідомо, не раховано, Скільки люду там поховано, Невідомо, не полічено, Скільки вбито й покалічено. Ой у полі три криниченьки, Там стояли три вдовиченьки, Тихо сльози проливаючи Та мужів своїх питаючи: – Ой ви, ручки, ви спрацьовані, А за що ж ви тут поховані?! Ой ви, ручки, ви змозолені, А за що ж ви ще й проколені?! (Д. Павличко)  где здесь синоніми
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
не раховано,не полічено спрацьовані,змозолені