Оқытушы сабақта оқушыларға қызық жəне қиын есептер берді. Есептерді шығарған қыздар саны сыныптағы улдар санына тен. Сыныпта қыздар көп пе, əлде улдар көп пе?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Учительница на уроке дала интересное и сложное задание. Девочки и мальчики одинаково решают. А в твоём классе лучше работают девочки или мальчики?