Падкрэслі словы, у якіх усе літары абазначаюць цвердыя зычныя гукі. Гэта злосная бабуля, на градзе сядзіць-цыбуля.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Слоў, дзе ўсе літары абазначаюць цвёрдыя зычныя гукі, тут няма. Бо ва ўсіх словах ёсць літары, якія абазначаюць галосныя гукі.  Падкрэсліваю словы, у якіх усе зычныя гукі цвёрдыя: Гэта злосная бабуля, на градзе сядзіць - цыбуля.