Падкрэслить назоуники якия зяуляюцца дзейн6иками. Вясна прыйшла з сонцам и цяплом. Дрэвы апранули сарафаны з лисця. З выраю вярнулися усе птушки. Шматгалосы птушыны хор не змаукае ни на хвилину. Лес звинить ад радасных вясновых...

Падкрэслить назоуники якия зяуляюцца дзейн6иками. Вясна прыйшла з сонцам и цяплом. Дрэвы апранули сарафаны з лисця. З выраю вярнулися усе птушки. Шматгалосы птушыны хор не змаукае ни на хвилину. Лес звинить ад радасных вясновых песен.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вясна,дрэвы,птушки,хор,лес.