Пам`ятки трипільської культури на тереторії нашого краю! Поможіть будь лаааааска пишу олімпіаду ... пліііііііз
Пам`ятки трипільської культури на тереторії нашого краю!
Поможіть будь лаааааска пишу олімпіаду ... пліііііііз
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ця тема мене зацікавила тим, що на території нашого району знайдені поселення та могильник пізньотрипільської культури. Археологічні матеріали знаходяться в нашому шкільному музеї краєзнавства, в Бориспільському історичному музеї є експозиція присвячена трипільській культурі.
Трипільці, які жили на території 5-6 тисяч років тому створили унікальну культуру, пов’язану з розписною керамікою, землеробством, віруваннями.
В той же час в шкільній програмі відводиться дуже мало часу на ознайомлення з цією культурою А знати історію свого рідного краю необхідно кожному громадянину України. В цьому і полягає актуальність цієї роботи.