Параўнальная характарыстыка з паэмы КУрган князя і гусляра сррочно!!!!!!!1

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
КНЯЗЬ                                               ГУСЛЯР слаўны свету ўсяму                           талентавіты музыка недаступны                                        сумны грозны                                                задуменны жорсткі                                                просты багаты                                                 бедны дарагое адзенне                                  невыдумная світка (пра адзенне)   любіць гульні, бяседы Мы на уроке подобное делали, у меня 9. Надеюсь, и у вас будет хорошая оценка :)