Пастаўце замест пытанняў акалічнасць.(Поставьте вместо вопросов обстоятельство) 1. Паляўнічыя (калі?)...накіраваліся (куды?) ... . 2.(Дзе?) .. стаяла цішыня. 3. (Калі?) ... асабліва хораша бывае (дзе?) ... . 4. Мой бацька працу...

Пастаўце замест пытанняў акалічнасць.(Поставьте вместо вопросов обстоятельство) 1. Паляўнічыя (калі?)...накіраваліся (куды?) ... . 2.(Дзе?) .. стаяла цішыня. 3. (Калі?) ... асабліва хораша бывае (дзе?) ... . 4. Мой бацька працуе (дзе?) ... . 5. (Дзе?) .. высокая пшаніца пачала ўжо каласіцца.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
учора  у лес  у лесе   вечарам у лесе    у планытарыи   у поли