Пажалуйста памагите перевести : Dear Alice ,         My birthday is next week .         Please come to my partyon Saturday , 4th November at 14.000.         My address is 15 Pushkin Street, Flat 57 .         See you then  Love ...

Пажалуйста памагите перевести :  Dear Alice ,          My birthday is next week .          Please come to my party on Saturday , 4th November at 14.000.          My address is 15 Pushkin Street, Flat 57 .          See you then  Love                   Ann                        TRICK OR TREAT We are waiting for you  on Saturday , 31 October                 at  5:00 pm       17 , the High Street                 Room 25  School Students` Team               Please join us to celebrate                   CHRISTMAS  Friday , 25th December at 7:00 pm                Drinks and Dessert  Meet a Holiday Costume or                 a Mask !                                 HAPPY MOTHER`S DAY Dear Mums and Grannies ,  We invite you to the school concert on Friday , 5th May at 3:00 pm          School Assembly Hall                Class 5A
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дорогая Алиса мое день рождение на следующей неделе пожалуйста приди ко мне на вечеринку в субботу 4 ноября в 14.00 мой адрес:Пушкинская улица дом 15 квартира 57 увидимся с любовью Аня
Гость
Пожалуйста, присоединитесь к нам, чтобы праздновать                  РОЖДЕСТВО Пятница, 25-го декабря в 19:00               Напитки и десерт Встретьте праздничный костюм или                Маска!                                 СЧАСТЛИВЫЙ ДЕНЬ МАТЕРИДорогие мамы и бабули, Мы приглашаем Вас на школьный концерт в пятницу, 5-го мая в 15:00         Школьный актовый зал               Класс 5A