Перебудуйте подані повні речення у неповні. Розставте розділові знаки. За вікном була негода. У центрі композиції зображено три пари істот з головами орлів і тулубами левів. Одразу за селом відкривається степ. Поблизу хутора т...

Перебудуйте подані повні речення у неповні. Розставте розділові знаки. За вікном була негода. У центрі композиції зображено три пари істот з головами орлів і тулубами левів. Одразу за селом відкривається степ. Поблизу хутора тече невеличка річечка.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
За вікном - негода. У центрі композиції - три пари істот з головами орлів і тулубами левів. Одразу за селом - степ. Поблизу хутора - невеличка річечка.