Перед виділеним сполучником треба поставити кому в реченні:А  до школи Сашко їхав на автобусі або сідав на трамвай.Б  аїр тростинний чи лепеха звичайна містить у собі ефірну олію.В  для оздобленя дитячих кімнат використовують п...

Перед виділеним сполучником треба поставити кому в реченні: А  до школи Сашко їхав на автобусі або сідав на трамвай. Б  аїр тростинний чи лепеха звичайна містить у собі ефірну олію. В  для оздобленя дитячих кімнат використовують пастельні або яскраві кольори . Г  почитаємо " 100 тисяч " або " хазяїн " і. карпенка-карого. Д  гуси чи лебеді в небі пливуть там угорі наді мною?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б.  Аїр тростинний, чи лепеха звичайна містить у собі ефірну олію
Гость
Б. перед чи повинна бути кома