Переделать предложения используя Gerund we think we will visit him at the hospital we met him after we walked about two miles I insisted that I should be examined first

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
we think about visiting  him at the hospital //действительный залог we met him after walking  about two miles //действительный залог   I insisted about being  examined first //страдательный залог, т.к. его будут экзаменовать