Переделай предложение по образцу: Example: I have not got a brothers я переделала i have got a brothers дальше на картинке. СРОЧНО!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
my grandmother listens to rock music. his sister can to take photos. her grandfather has got a pet. mag played puzzles yesterday. our father will watch the stars in the morning. their mother was at home at two o'clock.