Переделай предложения ро образцу образец Billy lives in the park .- Billy doesn t live in the park. 1 Jall likes to eat. 2 Jill and Pam play hockey. 3 Pam can ride a horse. 4 Rocky sings at hime. 5 Dino is teacher. 6 Pupi...

Переделай предложения ро образцу образец Billy lives in the park .- Billy doesn t live in the park. 1 Jall likes to eat. 2 Jill and Pam play hockey. 3 Pam can ride a horse. 4 Rocky sings at hime. 5 Dino is teacher. 6 Pupils are lazy.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Jall does't like to eat. 2. Jill and Pam don't play hockey. 3. Pam can't ride a horse. 4. Rocky doesn't sing at time. 5. Dino is'nt teacher. 6. Pupils aren't lazy.