Перегляньте українськомовні газети. відберить найцікавіший ,на ваш погляд ,текст і напишіть його стислий переказ.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ішли лісом два товариші, і вискочив проти них ведмідь. Один кинувся навтьоки, видерся на дерево й заховався, а другий залишився на дорозі. Робити йому було нічого: він упав на землю й удав з себе мертвого. Ведмідь підійшов до нього й почав нюхати: той і дихати перестав. Ведмідь понюхав йому обличчя, подумав, що він мертвий, і відійшов. Коли ведмідь пішов, хлопчик зліз з дерева і сміється: — Ну що,— кагке,— ведмідь тобі на вухо говорив? — А   він сказав мені, що погані ті люди, які в небезпеці від товаришів тікають.