Перекладіть англійською мовою,використовуючи Present Continuous там,де це можливо: 1.-Тар?

Перекладіть англійською мовою,використовуючи Present Continuous там,де це можливо: 1.-Тар??с робить уроки? -Ні,він грає в футбол у дворі. -Він весь час грає у футбол!Я не знаю,що з ним робити! 2.-Хіба ти не дивишся новий фільм по телевізору? -Ні,я мию посуд,а мій чоловік дивиться фільм. 3.-Подивись на цю рибку в акваріумі .Я думаю,вона помирає. -Ні,вона почуває себе добре.Вона просто голодна. 4.я відчуваю запах диму.Щось горить! 5.-Добрий вечір .ти йдеш до театру ? -Ні . -Тому чому на тобі така гарна сукня? -Я просто гуляю. 6.-чому у вас так шумно? -Це наші сусіди купають слона у ванні. -Ти жартуєш? -Звичайно,жартую.Це сусідські діти займають такий галас.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) - Is Taras doing his homework? -No, he is playing football in the courtyard . - He always plays football! I don't know what to do with him! 2. -Aren't you watching new film on the TV? -No, I'm washing dishes and my husband is watching film. 3) -Look at this fish in the aquarium! I think, she is dying. -No, she feels good. She is just hungry. 4. I smell smoke! Something is burning! 5. Good evening. Are you going to the theater? -No. - But why you are wearing so beautiful dress? -I'm just walking. 6.- Why it is so loud here? - Our neighbors are washing an elephant in the bathroom. -Are you joking? - Of course I'm joking. The neighborhood children are raising this noise.