Перекладіть англійською мовою, вживаючи дієслово to be в Present або Past Simple. 1.Він водій. 2.Ми школярі. 3.Вони були в театрі. 4.Він був робітником. Зараз він інженер. 5.Мої батьки вдома. 6.Мій брат не був у школі вчо...

Перекладіть англійською мовою, вживаючи дієслово to be в Present або Past Simple. 1.Він водій. 2.Ми школярі. 3.Вони були в театрі. 4.Він був робітником. Зараз він інженер. 5.Мої батьки вдома. 6.Мій брат не був у школі вчора. 7.Його мати молода. Вона студентка. 8.Моя бабуся вчителька. Вона не на роботі. Вона зараз вдома. 9.Мій дядько був льотчиком. 10.Ви були у театрі вчора? - Ні, не були. 11.Його сестра була студенткою минулого року. Зараз вона лікар. 12.Він хворий? — Так, він зараз хворіє. 13.Погода сьогодні ясна, але вчора погода була поганою. 14.Де ти був? - Я був на роботі. 15.Вона в театрі? — Ні, в кіно. 16.Це парк. Парк дуже старий. 17.Минулого місяця ми були в театрі. 18.Де вони були? - На роботі. 19.Мій дідусь старий. 20.Його сестри немає в школі. 21.Він не хворий. 22.Де мої речі? — Вони були на столі. 23.Вона була вчителькою. 24.Ви були льотчиком? - Ні, я був водієм. 25.Ці хлопці моряки?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. He is a driver 2. We are pupils  3. They were at the theatre 4. He was a warker(He used to be a worker). He is an engeneer now. 5. My parents are at home now. 6. My brother was not at home tomorrow  7. His mother is yong. She is a student. 8. My grandmother is a teacher. She is not at work.She is at home now. 9. My uncle used to be a pilot. 10. Were you at the theatre now? No. were not 11. His sister was a student last year. She is a doctor now. 12. Is he sick? Yes. he is sick now. 13. The weather is clean today but it was unclean tomorrow 14. Where are you were? I warked. 15. is she at the theatre? No. She is at the cinema. 16. It is a park. The park is very old 17. We were at the theatre last month 18. Where were they. They worked. 19. My grandfather is old