Перекладіть будь ласка на англійську мову . Кінь не їсть м*яса. Свиня не їсть помідорів.Гуска не п*є молоко.Вівця не їсть ковбасу.Коза не їсть рибу.Корова не їсть цибулю. Наперед дякую.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
The horse does not eat m*YASA. Pig does not eat tomatoes.Goose p*is milk.Sheep do not eat sausage.The goat does not eat fish.The cow does not eat onions.