Перекладіть будь-ласка на англійську.Моя улюблена тварина це кіт.Він має сірий колір.Він може лазити по деревах.Він може стрибати може швидко бігати.Він любить гратися.Кіт любить мясо і рибу.Він живе у нас вдома.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My favorite animal is a cat. It is gray. It can climb trees. He can jump can run fast. He loves to play. The cat likes to eat meat and fish. He lives in our home.
Гость
My favorite animal is a gray kit.Vin kolir.Vin can climb derevah.Vin can jump can quickly bihaty.Vin hratysya.Kit loves loves meat and rybu.Vin live in our home.