Перекладіть на англійську:Хлопчик їхав на велосипедіДвоє жінок сиділи за столиком, пили каву і розмовлялиЖінка-офіціант розмовляла по телефонуДвоє котів бились на вулиці

Перекладіть на англійську: Хлопчик їхав на велосипеді Двоє жінок сиділи за столиком, пили каву і розмовляли Жінка-офіціант розмовляла по телефону Двоє котів бились на вулиці
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
The boy was riding a BicycleThe two women sat at a table, drinking coffee and talkingThe woman waiter was talking on the phoneTwo cats were fighting on the street