Перекладіть речення на англ.мову,вживаючи дієслова в Passive Voice1.Нам показали дуже дивну картину2.Чому з нього завжди сміються?3.Їм поставили три важких запитання4.Дев'ята симфонія була написана Бетховеном5.Концерт "Океана Е...

Перекладіть речення на англ.мову,вживаючи дієслова в Passive Voice1.Нам показали дуже дивну картину2.Чому з нього завжди сміються?3.Їм поставили три важких запитання4.Дев'ята симфонія була написана Бетховеном5.Концерт "Океана Ельзи" відвідали тисячі фанів6.Ця дивовижна пісня записана відомим композитором7.Усіх запросили до великої зали8.Ця пісня була записана на минулому тижні9.Усі ваші твори будуть повернуті наступного місяця10.Дітей залишили вдома одних
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 we were shown a very beautiful picture 2 why is he always laughted at? 3 they were asked three important questions 4 "Ninth symphony" was written by Beethoven 5 The concert of Okean El'zi was watched by thosands of fans 6