Перекладіть речення з української мови на англійську: 1) Я вивчаю економіку з 1999 р. 2) Вас просять до телефону. 3) Будь-ласка, наберіть номер пана Сміта і запросіть його на вечерю. 4) Мій шеф поїхав до Парижу вчора увечері. 5...

Перекладіть речення з української мови на англійську: 1) Я вивчаю економіку з 1999 р. 2) Вас просять до телефону. 3) Будь-ласка, наберіть номер пана Сміта і запросіть його на вечерю. 4) Мій шеф поїхав до Парижу вчора увечері. 5) Ми збираємося заснувати власну компанію
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) I have studied Economics since 1999. 2) You are wanted on the phone. 3) please dial the number of Mr. Smith and invite him to dinner. 4) My boss went to Paris last night. 5) We're going to start our own company