Перекладіть текст українською мовою Много снега в зимнем лесу. Под белыми шапками согнулись ветки деревьев. Метелица намела сугробы на опушках. Издалека видно на лесных полянах следы. Отпечатки лисьих ног охотник узнал сразу. А...

Перекладіть текст українською мовою Много снега в зимнем лесу. Под белыми шапками согнулись ветки деревьев. Метелица намела сугробы на опушках. Издалека видно на лесных полянах следы. Отпечатки лисьих ног охотник узнал сразу. А это чьи следы? Передние ямки большие, а за ними — неглубокие. Наблюдательного охотника не обмануть. Он сразу узнает заячьи следы
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
    Багато снігу у зимовому лісі. Під білими шапками зігнулись гілки дерев. Метелиця намела замети на узліссях .      На лісових галявинах здалеку видніються сліди. Відбитки лисячих ніг мисливець упізнав одразу . А це чиї сліди ? Передні ямки великі , а за ними - неглибокі .Спостереживого мисливця не обдурити. Він відразу впізнає заячі сліди