Перекласти на англійську 1. Ми не ходили до школи вчора. 2. Мій брат грав у футбол у минулі вихідні. 3. Вони відвідували свою бабусю минулого тижня? 4. Я не розмальовував цю картину вчора ввечері. 5. Діти прибирали у кімнати в...

Перекласти на англійську 1. Ми не ходили до школи вчора. 2. Мій брат грав у футбол у минулі вихідні. 3. Вони відвідували свою бабусю минулого тижня? 4. Я не розмальовував цю картину вчора ввечері. 5. Діти прибирали у кімнати вчора. Дякую
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.i didn't go to school yesterday 2.my brother played football last weekend 3.did they visit them grandma last week? 4.I didn't draw this picture yesterday evening 5.Children tidied in the room yesterday
Гость
1.We didn't go to school yesterday. 2. My brother played football last weekend. 3. Did they visit their Granny last week? 4. I didn't paint this picture yesterday evening. 5. The children cleaned the room yesterday.