ПЕРЕКЛАСТИ НА АНГЛІЙСЬКУ МОВУ-МАШИНА СТІВАНА.ПОРТФЕЛЬ ПЕТРА.ТУФЛІ МИРОСЛАВА.СОБАКА ЄВГЕНА
Гость
Machine Stane, the portfolio of Peter, Miroslav shoes, dog Eugene.