Перепиши письмо исправляя ошибки начни слово с заглавной буквы где надо. hello, my name is ton.i am from london.i*m 11.i like maths and english, but my favourite subject is pe. i can run and jump very well. i can play footba...

Перепиши письмо исправляя ошибки начни слово с заглавной буквы где надо. hello, my name is ton.i am from london.i*m 11.i like maths and english, but my favourite subject is pe. i can run and jump very well. i can play football too. i*ve got a pet. it*s a cat.its name is snowball. what about yor? love,tom
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello,my name is Ton. I'm from London. I'm 11 years old. I like maths and English, but my favourate subject is PE