Перепишіть слова. На місці крапок поставте, де потрібно, апостроф. Поясніть його н?

Перепишіть слова. На місці крапок поставте, де потрібно, апостроф. Поясніть його н??писання. Складіть речення, до яких входили б подані слова. Слов…янський, від…їзд, подвір…я, об…єднання, св…ято, торф…яний, зв…язок, В…ячеслав, міжгір…я, бур…ян, з…економити, об…єм, з…явитися, без…іменний, роз…яснити, розв…язати, возз…єднання, тьм…яний, зап…ястя.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Солов'янський, подвір'я, об'єднання, зв'язок, В'ячеслав, міжигір'я,бур'ян, об'єм, з'явитися, роз'яснити, розв'язати, возз'єднання, зап'ястя это всё с опострофом