Перепишіть. У поданих прислів’ях приказках знайдіть синоніми до слова говорити; поясніть їх смислові й стилістичні відтінки. 1.     Меле язиком неначе з гарячки.2.     Ляпає язиком, як постолом.3.     Городить ні те ні се.4.   ...

Перепишіть. У поданих прислів’ях приказках знайдіть синоніми до слова говорити; поясніть їх смислові й стилістичні відтінки.  1.     Меле язиком неначе з гарячки. 2.     Ляпає язиком, як постолом. 3.     Городить ні те ні се. 4.     Язик без кісток: що хоче – лопоче. 5.     Нема чого говорити, а є що балакати. 6.     Таке верзе, що й купи не держиться. 7.     Переливає з пустого в порожнє. 8.     Плети, плети! Я чув таких, як ти.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
синоніми : меле , ляпає , городить , лопоче , балакати , верзе , плете