Перепишіть, замінюючи пряму мову непрямою. 1. Багатий каже вбогому братові:"Віддай мені корову назад!" 2. А вбогий відповідає:" Я ж тобі за неї відробив!" 3. Зустрічає дочка батька й питається:"Чого ви плачете?" 4. Пан запитав...

Перепишіть, замінюючи пряму мову непрямою. 1. Багатий каже вбогому братові:"Віддай мені корову назад!" 2. А вбогий відповідає:" Я ж тобі за неї відробив!" 3. Зустрічає дочка батька й питається:"Чого ви плачете?" 4. Пан запитав мене:" Чи ти знаєш, що в світі найсильніше, найпрудкіше, наймиліше?" 5. Каже вбогий:" Є в мене дочка Маруся, то це вона мене так навчила". 6. Пан розсердився: "Я такий розумний, а вона проста собі дівка та мої загадки повідгадувала!" 7. Пан наказав убогому:" Нехай твоя дочка із стеблинки льону витче сто ліктів полотна".
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Багатий каже вбогому братові щоб він віддав йому корову " А вбогий сказав, що він за ней відробив 3.Зустріла дочка батька и спиталася чого він плаче 4.пан запитав в мене чи знаю я, що в світі найсильніше, найпрудкіше, наймиліше. 5. Сказав вбогий , що в нього є дочка Маруся і то вона його цьому навчила 6.А пан сказав , що він розумний , дівка його загадки повідгадувала 7.Пан наказав убогому щоб його дочка із стеблинки льону виткала сто ліктів полотна