Перепишите предложения используйте где это необходимо заглавные буквы 1 my birthday is on the third of octember 2 does tom live in moskow 3 may i have some coffee miss chatter? 4 jack is from great mritain

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. My birthday is on the third of October 2. Does Tom live in Moscow? 3. May I have some coffee, miss Chatter? 4. Jack is from Great Britain.