Переведи на английский язык Я убираю свою постель утром .Моя сестра поливает цветы каждый день. Ты убираешь свою комнату? Я люблю кормить птиц.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I do my bed at the morning.my sister watering flowers every day. do you clean your room? i like to feed birds
Гость
Удачи! I clean my bed in the morning. My sister waters the flowers every day. You clean my room? I love to feed the birds.