Переведи на Английский язык ∵ Я живу в Белгородской области поселке городского типа Волоконовка. В Волоконовке есть 2 школы, несколько кафе, 1 ресторан, реки, парк, магазины и много чего. Волоконовка не очень большая, но в ней...

Переведи на Английский язык ∵ Я живу в Белгородской области поселке городского типа Волоконовка. В Волоконовке есть 2 школы, несколько кафе, 1 ресторан, реки, парк, магазины и много чего. Волоконовка не очень большая, но в ней много чего есть, еще она красивая. Я и моя семья любим Волоконовку. Дам 30 балов.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I live in the Belgorod region of the urban-type settlement Volokonovka. In Volokonovka there are 2 schools, several cafes, 1 restaurant, rivers, a park, shops and much more. Volokonovka is not very large, but there are many things in it, it's also beautiful. I and my family love Volokonovka.
Гость
I live in the Belgorod region the urban-type settlement of Volokonovka. In Volokonovka there are 2 schools, a few cafes, 1 restaurant, river, Park, stores and much more. Volokonovka is not very big, but it has a lot of things, she's beautiful. My family and I love the Volokonovka