Переведи плиз l hope you started the new school year well. l know your will like the school and your know. And it was a pleasure for me to teach Russian boys and girls. They are very similar to English students: happy, bright a...

Переведи плиз l hope you started the new school year well. l know your will like the school and your know. And it was a pleasure for me to teach Russian boys and girls. They are very similar to English students: happy, bright and a bit lazy!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я надеюсь, ты начал новый учебный год хорошо. Я знаю тебе понравится школа и ты знаешь. И мне было приятно учить русских мальчиков и девочек. Они очень похожи на английских студентов: счастливые, яркие и немножко ленивые!