Переведи пожалуйста на казахский:Музей большой и красивый.В музее есть много красивых картин, много комнат. В музеи мне нравится то что там очень красиво и интересно.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
үлкен және әдемі мұражай. мұражай әдемі суреттер, бөлмелер көп көп. Мұражайда Мен өте әдемі және қызықты бар фактіні ұнайды.
Гость
улкен жене eдемi муражай. Муражай бoлмелер едемi суреттер коп