Переведите без переводчика,правильно эти предложения : 1)Это не очень хорошая идея 2)Я не думаю,что это хорошая идея 3)Я бы хотел,чтобы вы не делали этого 4)Извините,но это невозможно 5)Хорошо,я приму это как факт

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Its idea is not good I think, that  it is a good idea I want, that you dont do that Sorry, it is impossible Well, I will accept this as a fact
Гость
1.It is not a good idea 2.I don't think that it is a good idea 3. I wanted you not to do it 4. Sorry,but it is impossible 5. OK, I'll accept this fact