Переведите КАЗАХСКИЙ. Екі досының бұған қарайтын түрі жоқ. Өз қызықтары бірер тартып алды да, әнге басты: Басында қамажайдың бір тал үкі, Айырылып қамажайдан болдым күлкі. Аңғарбай мен Оңғарбай ойындарын доғарып, әнші достарына...

Переведите КАЗАХСКИЙ. Екі досының бұған қарайтын түрі жоқ. Өз қызықтары бірер тартып алды да, әнге басты: Басында қамажайдың бір тал үкі, Айырылып қамажайдан болдым күлкі. Аңғарбай мен Оңғарбай ойындарын доғарып, әнші достарына жеткенше асығып келе жатты.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Его друзья, даже не стали смотреть в его сторону. У каждого свои интересы. Тогда, он запел: У Камажай на голове укрошения. Потеряв Камажая стал  причиной смеха всем. Ангарбай и Онгарбай прервав свои игры, поспешили  к певцу, другу.