Переведите на Англиский пожалуйста _Вчителька навчає дітей та пише їм на дошкі. Вихідні дні вона ходить до супермаркету та купляє овочі.
Переведите на Англиский пожалуйста
_Вчителька навчає дітей та пише їм на дошкі. Вихідні дні вона ходить до супермаркету та купляє овочі.
Ответ(ы) на вопрос:
The teacher teaches children and writes them on the board. Weekends she goes to the supermarket and buys vegetables.