Переведите на английский: Кролики злее собаки.Кролики самые милые животные.Ты любишь кроликов? Моя сестра не помогает маме.Она более ленивая, чем я.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
rabbits are more aggressive than dogs. rabbits are the cutest animals. do you like rabbits? my sister doesn't help my mother. she's lazier than me
Гость
Rabbits angrier than dogs.Rabbits the cutest animal.Do you love rabbits? My sister does not help my mom.She is  lazier than me.