Переведите на английский Мое имя Кирилл Мне 10 лет мои Волосы светлые мои глаза голубые мой нос маленький я ношу рубашку и брюки

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My name is Kirill. I am ten. I have light hair, blue eyes and a small nose. I wear a shirt and trousers.
Гость
My name is Kirill.I have ten years old.My hair is blond,I have blue eyes,small nose.I wear shirt and pants.