Переведите на английский пожалуйста) 1. Раніше він жив у Лондоні. Він багато років працював там, поки не переїхав до Манчестера. 2. Востаннє він грав у баскетбол два роки тому. Відтоді він грав тільки в теніс. 3. Коли вони йог...

Переведите на английский пожалуйста) 1. Раніше він жив у Лондоні. Він багато років працював там, поки не переїхав до Манчестера. 2. Востаннє він грав у баскетбол два роки тому. Відтоді він грав тільки в теніс. 3. Коли вони його заарештували? – Минулого тижня. За ним стежили з початку року, але не чіпали, поки він не спробував виїхати із країни. – А я завжди вважав його чесною людиною. 4. Він учора ходив до бібліотеки. Там було дуже багато відвідувачів. – Так, канікули почалися два тижні тому, але деякі студенти досі не здали іспити й продовжують готуватися до них. 5. Два роки тому вони жили у Південній Америці. Нещодавно вони повернулися. 6. Де він був торік? – У лікарні. Він не звертався до лікаря, поки його хвороба не стала надто серйозною. Він досі ще не зовсім одужав. 7. Вони виїхали за місто на все літо й залишили свого собаку у нас. Обіцяли його забрати, але досі цього не зробили.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. He previously lived in London. He worked there for many years until he moved to Manchester.2. The last time he played basketball two years ago. Since he only played tennis.3. When they arrested him? - Last week. Behind it followed from the beginning of the year, but did not touch until he tried to leave the country. - I always considered him an honest man.4. He went to the library yesterday. There were a lot of visitors. - Yes, the holidays began two weeks ago, but some students still have not passed the exam and continue to prepare for them.5. Two years ago, they lived in South America. They recently returned. 6. Where was he last year? - At the hospital. He was not talking to the doctor until his illness did not become too serious. He still has not completely recovered.7. They left the city for the summer and left his dog with us. They promised to take him, but still did not