Переведите на английский с русского в тех временах в которых написано! Срочно!!! Заранее спасибо!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. I go to school fine days of week. I am going to school now. 2.She go to the park once a week. She goes to the park now. 3.He often play football at seven o'clock. He plays football now 4.we always watch TV. Wi watching TV now 5. They sometimes read a books. They reading a books now