Переведите на английский язык прошу очень надо: Привет я Настя. Мне 10 лет. Мою маму зовут Лена, папу Лёша, бабушку Люба, сестру Анжелика.
Ответ(ы) на вопрос:
Hello, my name is Nastya. I'm ten years old. My mother's name is Lena, my father's name is Lesha, my granny's name is Luba, my sister's name is Angelika.
Heelo, I am Nastya. Im ten. My mother's name is Lena, father's name is Alex granny's name is Luba, sister's name is Angella.