ПЕРЕВЕДИТЕ НА АНГЛИЙСКИЙ.ТОЛЬКО БЕЗ ПЕРЕВОДЧИКА.ТАМ БРЕД!!!ПОЖАЛУЙСТА))) 1 )Коли він мав повернутись? — Він мав повернутись годину тому. 2) Вам не слід їсти так багато солодощів. 3) Твоя молодша сестра вміє читати? — Так, вона ...

ПЕРЕВЕДИТЕ НА АНГЛИЙСКИЙ.ТОЛЬКО БЕЗ ПЕРЕВОДЧИКА.ТАМ БРЕД!!!ПОЖАЛУЙСТА))) 1 )Коли він мав повернутись? — Він мав повернутись годину тому. 2) Вам не слід їсти так багато солодощів. 3) Твоя молодша сестра вміє читати? — Так, вона вміла читати, коли їй було п’ять років. 4) Чи не могли б ви повторити ваше запитання, будь ласка? 5) Можна мені скористатись вашим телефоном? — Так.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
When he was back? - He had to return an hour ago You should not eat so many sweets. Your younger sister is able to read? - Yes, she could read when shewas five years old. Your younger sister is able to read? - Yes, she could read when shewas five years old. Can I use your phone? - So.