Переведите на казахский пожалуйста "мне надо ответить на вопросы. а я не знаю отв?

Переведите на казахский пожалуйста "мне надо ответить на вопросы. а я не знаю отв??тов" "Давай я тебе помогу?" "Как звали собаку-космонавта помещенную в ракету в 1957 году?" "Благополучно ли спутник вернулся на землю?" и это на русский: "Лайка итінің артынан 1960 жылдың 19 тамызында Белка және Стрелка атты иттер ұшырылды" "иттермен бірге 40 тышқан, 2 сұртышқан, әртүрі жәндіктер , өсімдіктер иен микроағзалар ұшырылды"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кәне мен саған көмектесейін? Қалай атаушы еді ит- ұшқышты ұшқыш итті 1957 жылы? Біздің спутник қайтып жерге оралдыма?