Переведите на казахский. Во всем мире,в каждой стране едят мясо. Мясо - очень полезно для организма. В казахстане есть много национальных блюд из мяса. Самое распространенное это бешпармак. Но есть еще много национальных блюд. ...

Переведите на казахский. Во всем мире,в каждой стране едят мясо. Мясо - очень полезно для организма. В казахстане есть много национальных блюд из мяса. Самое распространенное это бешпармак. Но есть еще много национальных блюд. Это : бешпармак,куырдак карта , жал-жая,шужык, ак сорпа, салма , борша . Едят много видов мяса : баранина , конина , телятина и так далее.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бүкіл әлемде, барлық елде ет жейді. Ет-ағзаға өте пайдалы. Қазақстанда еттен жасалатын ұлттық тағамдар көп. Ең көп тарағаны - бесбармақ. Тағы көтеген ұлттық тағамдар бар. Бұл: бесбармақ, қуырдақ, қарта, жал-жая, шұжық, ақ сорпа, салма. Еттің көп түрін жейді: қойдың, жылқының, бұзаудың және тағы басқа да.