Переведите на КАЗАХСКИЙ Я равняюсь на свою сестру. Сестра моя опора и поддержка. Она очень красивая,добрая и хорошая. Она научила меня храбрости,поддержки. И научила убираться, пока Мамы нет дома. Я люблю свою сестру.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен оның қарындасына ізденіз. Sister менің қолдау және қолдау. Ол өте әдемі, мейірімді, жақсы. Ол маған батылдық, қолдау үйретті. Ал анам үйге емес, ал, шығуға үйрену. Мен әпкеме жақсы көремін.
Гость
Мен өзімнін əпкеме уксаймын.Апкем менін колдаушым .Ол өте əдемі,мейірімді жəне жақсы.Ол маған батылдықты қолдауды уйретті.Жəне де тазалық жасауды уйретеді анашым жоқ кездерде. Мен өз əпкемді жақсы көремін